STFC Petrol

Faaliyetlerimiz

STFC Petrol , Gaziantep / Şahinbey ilçesindeki 2 Opet istasyonundan akaryakıt ve lpg satışı yapmakta , Opet Otobil Distrübütörlüğü hizmeti vermekte ve bununla birlikte başta Gaziantep ve çevresi olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına Toptan Akaryakıt Satışı yapmaktadır.

Opet Ultramarket

Ne zaman neye ihtiyacınız varsa Ultramarket!

Sizlerin ve araçlarınızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve siz değerli müşterilerimizle hep bir adım öteye yürümek için sunduğumuz hizmetlerimize ilave olarak yeni nesil market konseptimiz olan Ultramarketİ ekledik! Mevcut Opet fullmarketlerimizde gerçekleştireceğimiz bu dönüşüm projemiz de, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz üstün hizmet anlayışını daha ileri taşımak, ürün kalitesini daha çok geliştirmek, ürün çeşitliliğini arttırmak ve istasyonlarımızı sizin için keyifli vakit geçirebileceğiniz bir yaşam alanı haline dönüştürmek öncelikli hedefimiz olmuştur.

Ultramarket’le hep bir adım öteye…

Yeni Ultramarket standardıyla 2 istasyonumuzda sunduğumuz mevcut ürün çeşidimiz ve hizmetimiz dışında ana kategoriden sizlere en kaliteli hizmeti vermeye devam edeceğiz. Yeni nesil kahvenin modern ismi CARRİBOU’nun enfes kahveleriyle lezzete lezzet katabilir, aynı zamanda çeşit çeşit ve kaliteli soğuk sandviç ürünleriyle Dardanel reyonunu yine hızlı atıştırmalıklarımızda tercih edebilirsiniz.

Kişisel bakım, kozmetik ve sağlık marketinde Almanya’nın dev ismi Rossmann geniş ürün çeşitleriyle, güvenilir lisanslı oyuncaklarını rahatlıkla alabileceğiniz Toyzz Shop oyuncak reyonuyla, en yeni ürünlerin ve çeşitliliğin bulunduğu kaliteli teknoloji ürünlerinin adresi Ttec’le, aracınız için her zaman en iyi tercih olan Automix araç bakım ürünleriyle, geniş ve kaliteli yayın yelpazesi ile Can Yayınları’yla Ultramarketlerimizde uygun fiyatlar ve güleryüzlü hizmet anlayışımızla sizleri bekliyor olacağız.

Ürünler

  • Ultra Force
  • Eco Force
  • Opet AdBlue®
  • Endüstriyel Yakıtlar