Bosch Araç Servisi

Faaliyetlerimiz

0 530 285 58 93

Üstün kalite sunan eksiksiz servis

Gaziantep, BURÇ KAVŞAĞI’nda hizmet veren BOSCH ARAÇ SERVİSİ’mizde kapsamlı servis hizmetlerimizle müşterilerimize tam ihtiyaç duydukları hizmeti sunarız. Her marka araca hizmet sunan servisimiz, her motor türü için de eksiksiz hizmet sağlar. Tüm Bosch Car Service’ler servis mükemmeliyeti sürecinden geçer ve kalite puanlarını sürekli iyileştirmeye odaklıdırlar.

Dünyanın en popüler servis ağına güvenin

Uzun yıllardır Bosch Car Service'in en başarılı servis ağı seçilmesinden gurur duyuyoruz. Felsefemiz, hizmet politikamızda açık bir şekilde ifade edilmiştir:

• Üstün kalite

• Geniş tabanlı ve kapsamlı

• Dürüst ve ekonomik

• Saygın ve güvenilir

• Kişiye özel ve işine bağlı

Sorunsuz hizmet için öncü otomotiv teknolojisi

Servislerimiz hızlı ve doğru arıza giderme için Bosch markalı, modern, yenilikçi arıza tespit sistemleri ile donatılmıştır. Ayrıntılı onarım kılavuzları, personelimize ihtiyaç duydukları tüm teknik bilgileri sağlar. Bu sayede hızlı, uzman ve uygun fiyatlı araç servis ve onarım çalışması yaparız.

Bosch, otomotiv parçalarında dünyanın önde gelen üreticilerinden biridir

12o yılı aşkın süredir Bosch, sürüşün geleceğine yatırım yapmaktadır: Sürüşü sorunsuz ve ekonomik, güvenli, rahat ve konforlu hale getirir. Güvenilirlik ve yenilik sunan Bosch, dünyanın her yerinde otomotiv endüstrisinde saygın bir tedarikçidir. Araştırma ve geliştirmeden, ürün geliştirmeye ve Bosch Car Service'te eksiksiz uzman bakıma kadar Bosch Grubu, tüm ömrü boyunca - araca eşlik eder.

Üstün kalite

Üretici garantisi kapsamında kayıp olmaz: Tüm onarım ve bakım çalışmalarını üretici teknik özelliklerine göre yaparız, bu sayede araç tam garanti kapsamını korur.

Profesyonel çalışma: Tüm çalışanlarımız tamamıyla uzmandır. Daima en yeni ekipmanları kullanırız.

Eşdeğer yedek parçalar: Aracınızın değerini koruması için sadece orijinal parçalar veya en yüksek kalitede yedek parçalar kullanırız.

Dürüstlük: Aracınıza iyi bakarız. Ayrıca servislerimiz geçerli güvenlik ve çevre standartlarına daima uyarlar.

Geniş tabanlı ve kapsamlı

Bir aracın ihtiyacı olan her şey: Aracınızın ihtiyacı olan tüm hizmetleri sağlarız. Araç ile ilgili her konuda uzman tavsiye sunarız.

Zamandan tasarruf: Aracınızı kısa süre önceden bildirerek getirebilirsiniz, biz de fazla beklememenizi sağlamak için en kısa sürede onarımları yaparız.

Dürüst ve Ekonomik

Uzman çalışma, şeffaf fiyatlar: Sizi arızayla ilgili yapılacak tüm çalışmalar ve süre hakkında araç kabul sırasında bilgilendiriyoruz. Böylece başlangıçtan itibaren her şeyin maliyetini tam olarak öğrenebiliyorsunuz.

Onarımda adil yaklaşım: Yalnızca gerçekten gereken onarımları yaparız.

Her şey kontrolünüz altında: Ekstra bir çalışma yapmadan önce size daima danışırız.

Kendiniz görün: Aracınızı teslim almaya geldiğinizde görmek isteyebileceğinizi düşünerek aracınızdan çıkarılan parçaları saklarız.

Saygın ve güvenilir

Gecikme olmaz: Daima söz verdiğimiz teslim tarihlerine uyarız.

Güvenilirlik: Yaptığımız sözleşmelere sonuna kadar uyarız.

Kalite ve nihai inceleme: Aracınızı size iade etmeden önce aracınızda test sürüşü yaparız.

Profesyonel teslim: Servis danışmanımız, aracınızı teslim almaya geldiğinizde yapılan çalışmaları ve faturayı size açıklayacaktır.

Kişiye özel ve işine bağlı

Kişisel hizmet: Söylediklerinizi dinler ve daima aracınızla ilgili her konuda tavsiye vermekten memnuniyet duyarız.

İşine tam bağlı: Siz ve aracınız için elimizden gelenin en iyisini yaparız. En sıra dışı sorunlarda bile doğru çözümü bulacağımıza güvenebilirsiniz.

Servis Hizmetlerimiz

  • Motor Servisi

  • Ekspertiz

  • Mekanik Sistem Onarımları

  • Elektronik Sistem Servisi

  • Fren Servisi

  • Isıtma Sistemi ve Klima

  • Lamba Testi

  • Cam Hizmeti

  • Lastik Servisi